Aktualności

 • Styczeń 2011
  Migracja Office (2003 -> 2010)
  Pojawiła się specjalna "ściągawka" dla wszystkich osób, które zaczynają przygodę z najnowszym pakietem biurowym.
  Migracja Excel (2003 > 2010) »
  Migracja Word (2003 > 2010) »
  Migracja Outlook (2003 > 2010) »
 • Styczeń 2011
  Oferta dla Administracji
  Sprawna komunikacja w Urzędzie
  z punktu widzenia Urzędnika,
  a nie Informatyka. Przeprowadzenie analizy - dzień z życia Urzędu.
 • Lipiec 2011
  Premiera Office365!
  Ruszyła oficjalnie oferta Microsoft Office 365 w Polsce. W skład pakietu wchodzą aplikacje SharePoint Online, Exchange Online, Lync Online, Office Professional Plus. Wszystkie informacje dostępne tutaj: www.office365.pl – zapraszamy! 
 • Styczeń 2011
  E-Administracja
  Nowa inicjatywa Komisji Europejskiej zakłada, że do 2015 r. poziom wykorzystania usług administracji elektronicznej przez obywateli ma się zwiększyć do 50%, a przez przedsiębiorstwa do 80%. Czy są Państwo na to gotowi?

Chmura tagów

SharePoint | Small Business Server | Obieg Dokumentów | Workflow | Praca Grupowa | Współpraca | Wymiana Wiedzy

Konsultacje IT

picture

Optymalizacja obszaru IT, by działał zgodnie z potrzebami przedsiębiorstwa, wymaga dokonania istotnych zmian oraz z pojrzenia z innej perspektywy. Przekształcenie tradycyjnego obszaru IT w obszar IT zgodny z potrzebami biznesu jest przedsięwzięciem z gruntu trudnym, dlatego pomagamy klientom w planowaniu i wdrożeniu zmian w taki sposób, aby zminimalizować koszty i ryzyko.

Analiza infrastruktury IT pod kątem możliwości optymalizacji

W ramach tych usług pomagamy klientom upewnić się, czy i w jakim zakresie istniejąca infrastruktura IT nadaje się do realizacji określonych planów biznesowych oraz jakie kroki można ewentualnie podjąć, by ją do nich dostosować.

Strategia i planowanie zmian w dziedzinie infrastruktury IT

Usługi te pomagają klientom zdefiniować długofalowe wymagania wobec infrastruktury informatycznej, ustalić konieczne zmiany i zaplanować ich wprowadzenie.

Projektowanie zmian w infrastrukturze IT

W ramach tego zestawu usług projektujemy architekturę docelowych rozwiązań w dziedzinie IT, dzięki którym może ona spełniać nowe oczekiwania w dziedzinie wspierania biznesu.

Projektowanie środowisk aplikacyjnych

W ramach tej usługi dokonujemy wszechstronnej analizy potrzeb klientów w dziedzinie infrastruktury aplikacyjnej i proponujemy kierunki zmian. Zmiany mogą polegać na modernizacji lub stopniowej wymianie elementów istniejącego środowiska IT.