Aktualności

 • Styczeń 2011
  Migracja Office (2003 -> 2010)
  Pojawiła się specjalna "ściągawka" dla wszystkich osób, które zaczynają przygodę z najnowszym pakietem biurowym.
  Migracja Excel (2003 > 2010) »
  Migracja Word (2003 > 2010) »
  Migracja Outlook (2003 > 2010) »
 • Styczeń 2011
  Oferta dla Administracji
  Sprawna komunikacja w Urzędzie
  z punktu widzenia Urzędnika,
  a nie Informatyka. Przeprowadzenie analizy - dzień z życia Urzędu.
 • Lipiec 2011
  Premiera Office365!
  Ruszyła oficjalnie oferta Microsoft Office 365 w Polsce. W skład pakietu wchodzą aplikacje SharePoint Online, Exchange Online, Lync Online, Office Professional Plus. Wszystkie informacje dostępne tutaj: www.office365.pl – zapraszamy! 
 • Styczeń 2011
  E-Administracja
  Nowa inicjatywa Komisji Europejskiej zakłada, że do 2015 r. poziom wykorzystania usług administracji elektronicznej przez obywateli ma się zwiększyć do 50%, a przez przedsiębiorstwa do 80%. Czy są Państwo na to gotowi?

Chmura tagów

SharePoint | Small Business Server | Obieg Dokumentów | Workflow | Praca Grupowa | Współpraca | Wymiana Wiedzy

Dostarczanie oprogramowania i sprzętu komputerowego

picture

Dążąc do zachowania wysokiej produktywności pracowników, organizacje standaryzują sprzęt i działające na nim oprogramowanie. Standaryzacja pozwala uniknąć wielu problemów podczas eksploatacji, a gdy się zdarzą – ułatwia ich diagnozowanie i eliminowanie. Standaryzacja pozwala także ujednolicić procedury, a w efekcie obniżyć koszty wdrożenia i utrzymania. Pomagamy klientom zaplanować i zrealizować standaryzację platform sprzętowych i działającego na nich oprogramowania, utrzymać standard w trakcie całego cyklu życia rozwiązań, a także zutylizować je po okresie użytkowania.

W ramach tej usługi pomagamy klientom w specyfikowaniu i zamawianiu rozwiązań sprzętowych (komputery, serwery, urządzenia sieciowe, urządzenie peryferyjne, telefony komórkowe itp.). W imieniu klienta standaryzujemy oprogramowanie instalowane na urządzeniach i testujemy je ze zgodnością z postawionymi wymaganiami. Instalowanie i testowanie odbywa się przed dostarczeniem i uruchomieniem sprzętu w docelowej lokalizacji. Dzięki temu, instalowanie sprzętu nie dezorganizuje pracy, a jednocześnie ryzyko wystąpienia problemów już po instalacji, a więc także ryzyko powstania nieplanowanych kosztów, znacząco spada.

Utrzymanie oprogramowania na komputerach pracowników, a także oprogramowania serwerowego, zgodnego z zapisami licencyjnymi pochłania znaczący odsetek czasu. Pomagamy klientom w standaryzacji konfiguracji stacji roboczych, a także pomagamy przy migracji do najnowszych wersji oprogramowania. Zapewniamy wsparcie przy wyborze odpowiednich licencji, ich zakupie oraz utrzymaniu zgodnie z przepisami prawa, nie narażając przedsiębiorstwa o posądzenia o piractwo komputerowe.